3D Printers в instagram
3D Printers в twitter
3D Printers в facebook
Store
FLEX пластик для 3D принтера натуральний 200м / 0.6кг / 1.75мм
Категорія:
FLEX
SKU:
601200
Ціна:
₴335.00
Виробник:
Plexiwire
Матеріал:
FLEX
Колір:
Натуральний
Довжина:
200м
Опис

Характеристики

Виробник: Plexiwire

Країна-виробник товару: Україна

Матеріал: FLEX

Колір: Натуральний

Діаметр нитки: 1,75 мм.

Экструдер: 230°С-250°С

Стіл: 50°С-80°С

 

Примітка: Відтінок кольору філамента може відрізнятися від партії до партії. Ви можете запитати фото з поточним відтінком у менеджера.

 

Plexiwire FLEX Filament

Основна властивість, яка виділяє філамент Plexiwire FLEX - це гнучкість і стійкість до навантажень на згинання, розтягування і стирання. Але також цей пластик має відмінну адгезію, низьку усадку, стійкість до агресивних речовин і середовищ (масел, мастил, розчинників). Працює в діапазоні температур від -40°С до + 70°С, а вироби можуть розтягуватися в 2-3 рази і зберігати свої властивості.

 

Застосування

Філамент FLEX застосовується для друку захисних гнучких елементів для вузлів машин і механізмів, а також сальників та інших типів елементів ущільнювачів. Звичайно, його використовують також в прототипуванні виробів з гуми. Також з FLEX друкуються демпферні і віброзахисні елементи. З огляду на його властивості, філамент можна застосовувати для друку будь-яких виробів, застосування яких вимагає таких властивостей як гнучкість. Наприклад, елементів взуття та автомобільних деталей.

 

Рекомендації при друку FLEX

Гнучкість пластика FLEX вимагає особливого підходу при друку. По-перше, це не швидкий пластик. Друкувати їм потрібно повільно - не варто виставляти подачу нитки швидше ніж на 30 мм/с. По-друге, якщо у вас принтер з подачею типу Боуден, то друкувати буде набагато складніше ніж з прямою подачею. Судячи з відгуків наших клієнтів, друк на Боудену можливий, але ми рекомендуємо саме пряму подачу, що допоможе уникнути складнощів в роботі.
По-третє, дотримуйтесь рекомендацій по температурі і швидкості, акуратно адаптуючи їх під ваші результати. Тому що нитка FLEX легко деформується в соплі. Взагалі рекомендуємо використовувати для цього філамент окреме сопло - залишки старих ниток інших типів можуть сильно ускладнити процес.
По-четверте, FLEX добре поглинає вологу, тому важливо дотримуватися умов безпечного зберігання. При цьому при друку краще забезпечити вільний хід нитки без будь-якого опору, щоб механізм подачі не докладав зусиль і не починав "тягнути" матеріал, що може стати причиною розтягування або вигину.

Кошик (0)

НАШ МАГАЗИН ТИМЧАСОВО не працює