3D Printers в instagram
3D Printers в twitter
3D Printers в facebook
Store
NYLON пластик для 3D принтера чорний 200м / 0.55кг / 1.75мм
Категорія:
NYLON
SKU:
408200
Ціна:
₴235.00
Виробник:
Plexiwire
Матеріал:
NYLON
Колір:
Чорний
Довжина:
200м
Опис

Характеристики

Виробник: Plexiwire

Країна-виробник товару: Україна

Матеріал: NYLON

Колір: Черний

Діаметр нитки: 1,75 мм.

Экструдер: 250°С-265°С

Стіл: 100°С-120°С

 

Примітка: Відтінок кольору філамента може відрізнятися від партії до партії. Ви можете запитати фото з поточним відтінком у менеджера.

 

Plexiwire NYLON Filament

Plexiwire NYLON - це інженерний філамент, який в змозі забезпечити відповідність всім вимогам і стандартів при створенні складних і навантажених механізмів. Матеріал має неймовірно високу міцність, яка посилюється високим рівнем стійкості до впливу температур і агресивних хімічних речовин. Специфікою можна назвати його високі антифрикційні властивості. При цьому він легко обробляється - в чому за характеристиками схожий з металами. Вироби з нього довговічні і служать довго завдяки фізичним і хімічним властивостям матеріалу.

 

Застосування

За допомогою пластика NYLON часто друкують рухливі деталі машин і механізмів, як для прототипів, так і для серійного використання. Також його використовують для створення компонентів механізмів, в яких присутнє високе навантаження, сильне тертя або присутній вплив агресивних середовищ - наприклад, це можуть бути муфти і шестерні та інші рухомі і нерухомі з'єднання. Крім безпосередньо робочих деталей, може застосовуватися для створення корпусів, якщо в них присутні силові елементи.

 

Рекомендації при друку NYLON

NYLON можна назвати самим гігроскопічним матеріалом з усіх, що масово застосовуються в 3D-друку. Він швидше і активніше за інші матеріали поглинає вологу з повітря. Тому його потрібно зберігати в герметичних пакетах, обов'язково просушувати безпосередньо перед друком, і періодично сушити в процесі зберігання, щоб вологи не накопичилося занадто багато. При друку NYLON потрібно забезпечити надійну фіксацію першого шару і вибирати середню швидкість друку, щоб моделі не деформувалися. Краще друкувати їм невеликі вироби не складної конструкції. Також варто використовувати закриті камери 3D-принтера і виключити обдув, щоб знизити усадку вироба.
Не варто застосовувати NYLON для базового моделювання і повсякденних завдань. Це складний у друку інженерний пластик, який краще використовувати тільки для спеціальних завдань, в яких він проявить свої властивості максимально ефективно.

Кошик (0)

Продукції Pochatok Filament та Plexiwire зараз немає!