3D Printers в instagram
3D Printers в twitter
3D Printers в facebook
Store
Фотополімерна смола Plexiwire resin basic 0.5кг black
Категорія:
Фотополімерна смола
SKU:
908500
Ціна:
₴440.00
Виробник:
Plexiwire
Матеріал:
Basic resin
Колір:
Чорний
Опис

Характеристики:

Виробник: Plexiwire

Країна-виробник товару: Україна

Матеріал: Смола

Колір: Black

В'язкість: 0,7 Па*с

Міцність на розрив: 30 МПа

Подовження при розриві: 9%

Усадка: <1%

Точність друку: +/- 0,05 мм

Твердість по Шору: D80

Щільність: 1,2 г/см3

Діапазон ультрафіолету: 220-405 nm

Мінімальна товщина шару: 30 мікрон

Мінімальний час засвічення шару: 6 секунд

Рекомендована дозасветкапротягом: 2-6 годин

Фасовка: 0,5 кг + 50 г для тестового друку

 

Plexiwire Resin Basic

Plexiwire Resin Basic - базова фотополімерна смола для застосування в LCD і DLP принтерах. Матеріал простий в роботі і дозволяє отримати якісні результати - ідеально підходить для базового моделювання та прототипування. Підходить як новачкам для експериментів, так і тим, хто вирішує професійні завдання. Це твердий і жорсткий полімер, стійкий до дії органічних розчинників. Вироби, надруковані з цієї смоли, стійкі до деформацій і добре тримають навантаження. При цьому матеріал має оптимальну в'язкість, яка забезпечує легку і ефективну постобробку надрукованих виробів. Також має низьку усадку, що дозволяє друкувати деталі точної геометрії.

 

Застосування

В першу чергу фотополімери можна використовувати для загального моделювання та прототипування. Властивості матеріалу дозволяють створювати з нього високодеталізовані моделі - його твердість і точність забезпечує умови для друку складних детальних моделей. Також може застосовуватися для створення силіконових форм - матеріал термостійкий в твердому стані.

 

Рекомендації по друку Resin Basic

Ми рекомендуємо друкувати смолою Resin Basic на принтерах, які працюють за технологіями LCD і DLP, з довжиною хвилі світла до 405 нм.
Для підбору оптимального часу засвічення шару ми докладаємо до кожної упаковки 50 грам "тестової" смоли. Підібрати параметри потрібно під ваш принтер і характеристики виробу. Якщо якість друку вас не влаштовує, потрібно збільшити засвічення. Але якщо зайвий полімер твердне по краях - присутнє "паразитне" засвічування і його потрібно зменшити.
Знижуйте час засвічення нижніх шарів, якщо виріб погано відділяється від платформи.
Промивати готові вироби потрібно в етанолі і ізопропанолі. При наявності вузьких місць в деталях, варто проводити промивку в ультразвукової ванні.
Також варто використовувати дозасветку протягом декількох годин. Для цього варто використовувати ультрафіолетові світлодіодні лампи або дозасветку сонячним світлом. Важлива умова - рівномірність процесу з усіх боків вироби.

Кошик (0)

НАШ МАГАЗИН ТИМЧАСОВО не працює